| szmotovio a întrebat:

Buna TPU.
am nevoie de pareri :de ce un barbat de 30 ani atunci cand ne intalnim ma sa saluta dar nu se uita in ochii mei? suntem vecini si la un moment dat le-a zis parintilor lui ca ma place. mi se pare aiurea.sa fie timiditate?
va multumesc pentru pareri si va urez cracinu fericit tuturor

Răspuns Câştigător
| CatalinCata a răspuns:

Buna!
Mai mult ca sigur este vorba de timiditate. Baiatul s-a indragostit de tine, si stiind ca tu stii ca el te place il face sa fie emotiv si sa nu te priveasca in ochi atunci cand te saluta. Mie nu mi se pare aiurea, asa sunt multi baieti, se comporta putin prosteste cand sunt amorezati. Craciun Fericit si mult succes in viata!

4 răspunsuri:
| JustMe_8048 a răspuns:

Sigur ca poate tipul e timid si din acest motiv nu are curaj sa iti spuna ce simnte pentru tine. daca el nu te-a invitat niciodata la un suc sau la o cafea fa tu primul pas si invita-l tu daca si tie iti place de el si intrati in discutie. sau incercati sa discutati prin sms sau pe mess, ca prin intermediul acesta trimiteti mesaje indirecte si timiditatea dispare.BAFTA!

| Aditzaaaa a răspuns:

Pai u cati ani ai?

| szmotovio explică:

@aditza eu am 22

| FanjUsTinDbiEBer a răspuns:

Pai probabil e un om mai sensibil probabil cred ca thu nu il placi si cand se uita in ochii tai se indragosteste mai tare...incearca sa vorbesti cu el la o cafea sai ceva de genu si vorbeste despre sentimentele luiwinking daca nu iti place de el spune-i ca puteti fii amicibig grin auzi stiu ca nu dai funda da te rogg punema castigatorhappypup craciun fericit