| Miirena a întrebat:

De ce un bărbat îți ignoră mesajele?
Mi-a scris într-o seară și am văzut abia dimineața următoare și i-am răspuns atunci. Nu a dat nici seen, ceea ce e destul de nasol, după 2 zile i-am scris eu ce mai face? Dar la fel, nici măcar seen nu a dat deși e destul de activ pe rețelele de socializare! Nu înțeleg.

3 răspunsuri:
| RIGeorge a răspuns:

Pai simplu, nu vrea sa vorbeasca cu tine, probabil te considera rezerva in caz de urgenta, ti-a dat atunci mesaj apoi a aparut alta alternativa si te-a lasat pentru alta data si o sa te caute cand o sa aiba nevoie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu mai doreste sa vorbiti. Mie mi se pare destul de penibil sa procedezi asa, indiferent de sex.Asta e unul din dezavantajele social media.

In locul tau mi-as vedea de ale mele, nu merita sa fii planul 2 pentru nimeni.

| f2ff2fl12f a răspuns:

Daca vezi ca nu il intereseaza, de ce iti pui intrebari? Fi sigura ca mesajele le-a vazut, insa nu apare deoarece este o metoda prin care nu poti vedea, daca este vorba de Facebook. Pe alte retele, nu cunosc. Nu merita sa iti pierzi timpul cu cineva care nu apreciaza asta.