| Coman_Brn_Bianca_1990 a întrebat:

Trec printr-o perioada dificila. Mi-e dor de el, de noi..de tot ce a fost. Dintr-o data s-a racit de mine si acum vad ca nu e online pe Instagram si pe Facebook de aproape o luna..intr-una din seri mi-am facut curaj si i-am scris eu, sa vad daca e bine..nici macar seen n-am primit.(fiind offline). De blocata nu sunt blocata, dar vad in continuare faptul ca el nu e activ de ceva timp pe retelele de socializare. Ce ma sfatuiti sa fac? Imi e dor de el si faptul ca nu stiu nimic de ce i s-a intamplat, daca e bine..de ce a absentat atat..ma doare.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adapteazate situatiei, asta e viata parintii in caz ca sant in Facebook poti sa-i intrebi ce face

| Coman_Brn_Bianca_1990 explică (pentru mgtow):

Nu au Facebook, nu avem nici prieteni comuni. Simt ca mor

| RAY a răspuns:

Aveti relatia la distanta?

| Coman_Brn_Bianca_1990 explică (pentru RAY):

De curand, da.

| RAY a răspuns (pentru Coman_Brn_Bianca_1990):

Pierdere de timp, e bine ca si el a realizat asta

| Coman_Brn_Bianca_1990 explică (pentru RAY):

Pai si e normal sa ma tina "incurcata" daca el nu mai are sentimente pentru mine? Daca ar fi asa? Si felul cum procedeaza..adica putea sa spuna

| RAY a răspuns (pentru Coman_Brn_Bianca_1990):

De acord