| anutzamaria55 a întrebat:

De ce unele persoane care se inteleg foarte bine, se cearta din niste chestii marunte, si se impaca foarte repede. ce credeti?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu îi intrebi? Crezi ca noi stim? Fiecare om este diferit.

| RAY a răspuns:

E ceva normal, ca doar nu o sa-si dea el mereu dreptate ca asa ceva nu va place, aia se numesc catelusi nu barbati

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece se pare ca firea lor este una labila, instabila, extrem de schimbatoare. Probabil ca au un temperament vulcanic insa nu sunt ranchiunosi si probabil accepta usor compromisul.

| floringabor a răspuns:

Solutia de a nu se certa este ca barbatul sa o iubeasca pe femeie cat mai mult pentru ceea ce este