| Jack a întrebat:

De ce uneori dupa sex, dupa ce ejaculez ma ustura calea urinara?

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Probabil ai o infectie, du-te la medic sa te consulta daca se mai repeta.

| Rotciv a răspuns:

Posibil sa fie o infectie sau doar iritat canalulhappy, depinde. Daca usturimea persista si mai tarziu inseamna ca e ceva infectie si ar fi bine sa te prezinti la doctor pentru a te tratahappy. Succes

| radugolgolut a răspuns:

Daca te ustura in timp ce urinezi ii doar o infectie urinara, asta nu ii ceva grav1

| love999 a răspuns:

Pentru ca s...a a trecut prin cale urinara si da un fel de virus! Dar nu iti face grij, spala-te cu sapun si gta

| Dosok1 a răspuns:

Apa si sapun este solutia! iei un servetel il uzi si ii pui sapun si te dai pe aia intima. pzdawinking FUNDAA BAA

| nini44999 a răspuns:

Pentru ca e posibil ca atunci cand ai bagat-o de tot sa fi dat de urnia fetei si peste un timp e posibil sa te usture foarte tare sau deloc. Daca deaum vrei sa nu te mai usture fa o bae cu o zi inainte da cu crema si dupa poti sa i-o bagi non-stop. Vrei un sfat? Daca i-o bagi cu incetul o sa aiba mai multa placere dar daca i-o bagi asa repede nu prea se vede placere.Dar oricum sigur o sa ii placa depinde cum iti place salbatic sau romanic.Succes:d/...FUNDA? PLZ?

| Jack explică (pentru nini44999):

Nu cred ca ii vorba de urina fetei ca na tin minte ca am simtit treaba asta si mai demult dupa ce m-am masturbat odata. Si faza e ca simteam o durere asa si la testicule, ca atunci cand te excita o fata foarte tare si dupa te lasa asalaughing.Ms pentru sfat da stai linistit ca in domeniu stau bine pe picioare happy motiv pentru care pot sati confirm ca ai dreptate!

| giuly a răspuns (pentru nini44999):

Sex în vezică ftw!