| TeeaBaang a întrebat:

De ce unii oameni se simt inferiori, altor oameni?(scuze. categoria)

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

Pentru ca nu au incredere in ei ~!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Marimea facea diferenta, papusasmug

| Ecea a răspuns:

Aligatori.
Eu nu m-am simtit inferior decat in fata oamenilor mult mai cultivati ca mine, dar este normal sa fi dominat cateodata, dar doar din punctul asta de vedere.Nu ma simt inferior in fata unuia care are Bugatti sau ceva de genul.

| consiliera a răspuns:

Buna intrebare! Nu au incredere in ei insasi, timizi.Cred ca altii is facuti pentru a domina.Is mai multe metode de a se schimba. Daca esti in situatie te pot ajuta.

| mistikk a răspuns:

Pentru ca sunt.inferiori altor oameni astea sunt zilele noastre ai bani si tupeu ai putere nu ai.esti fraier

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Instincte primare ce n-au disparut chiar daca omul s-a despartit de clasa animalelor.Masculul dominand iti spune ceva? Deschide TV-ul pe AnimalPlanet si daca te gandesti puti iti vei da seama cum merge treaba.

| Asory a răspuns:

Pentru ca le simt frica., sau pur si simplu nu doresc sa se afirme )