| ^_^just*me^_^ a întrebat:

De ce viata asta e asa de naspa? De vri-o doua saptamani vorbesc cu un baiat(vorbesc mai mult cu el), inca din primele zile m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu incapatanata din fire, mi-am zis sa mai iau o pauza, sa o iau mai moale cu dragostea sa zic asa, asa ca l-am refuzat! Cad i-am spus el mi-a zis ca oricum ii place mult de mine, ca ma iubeste, si ca ar vrea macar sa ramanem prieteni. Ok asta am acceptat! Am inceput sa vorbim o multime, la telefon ce putin, 2-3 ore pe zi, am devenit sa zic asa prietenii cei mai buni sau asa credem eu, pana intr-o seara cand m-a sunat fosta lui prietena, care imi e si mie prietena si a incecat intr-un fel sa ma combin cu el. dar am aflat din alte surse sa zic asa ca e de asemenea ca ea e ft suparata daca se intampla cumva sa il sun eu in timp ce vorbeste cu ea la tel, iar el ii zice ca vor vorbi mai tarziu ca sa poata vb cu mine, se supara rau pe el, si ii vb urat, saudaca o ignora pe ea pentru a vb cu mine se supara, nu inteleg de ce...In fine stiu ca el a facut destul de multe pentru mine, si mi-am dat seama ca imi place destul de mult de el, imi place totul la el, si nu stiu acum imi e greu sa vorbesc cu el asa cu vorbeam inainte, iar el imi zice ca m-am schimbat si nu mai sunt ca inainte, de ce imi vine asa de greu sa ii zic ca il plac? De ce nu pot sa raman la fel ca inaine, indiferenta? Am avut destul de multi iubiti dar nu mai s-a mai intamplat sata cu nici unul.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îţi meriţi soarta!

2 răspunsuri:
| aangelia a răspuns:

Trebuia sa te gandesti inainte si pentru viitor! trebuia sa ti dai seama din ce ati vorbit cum e. si cum s-ar purta cu tine. incearca sa devii cum erai inainte, indiferenta, si sa ti faci curaj sa i spui intr o zi ca iti pare rau ca ai zis nu(incearca sa o spui in fata) si sunt sigura ca el te va saruta big hug

| Rioko a răspuns:

E mai greu, probabil nu te-ai uitat la el decat ca la un prieten si dupa ce ati fost prieteni ai realizat ca este mai mult decat un prieten... Ar trebui sa ii spui pana nu va indepartati prea mult unul de celalt