| kidda97 a întrebat:

Este un baiat care imi place foarte mult de el dar eu nu l-am intrebat pana acum daca vrea sa stea cu mine si mai vorbeam inainte la telefon adica ma mai suna si sincer m-a intrebat daca vreau sa stau cu el dar l-am refuzat pentru. ca nu aveam increderea necesara a fost plecat vreo 2 luni in alta tara iar acum s-a intors si este mai frumos ca inainte dar acum nu ma mai suna si plus de asta imi zice mereu o fata care e prietena cu mine ca mereu el o intreaba daca vrea sa stea cu el si chesti din acestea pe mine ma doare tare rau pentru. ca nu mai vorbeste cu mine si pentru. ca s-a racit fata de mine ce sa fac cum sa procedez ca sa fie ca inainte si sa ma si combin cu el? Tin sa reamintes ca il iubesc foarte mult... mersi pentru ajutor dau funda straight face

Răspuns Câştigător
| Eaaaaa a răspuns:

Am fost si eu intr-o situatie asemanatoare. Dar la mine nu s-a termiat bine.Inainte ii placea lui de mine, si mie nu si cand am inceput sa-mi placa si mie, el si-a gasit alta fatastraight face. Dar eu zic ca poate daca ai incerca sa te bagi in seama cu el si asa ar trebui sa cedeze daca te-a iubit, dar daca nu te-a iubitthinking nu o sa aiba nici o reactie si ar fi mai bine sa incerci sa-l uiti desi stiu ca e foarte greucrying

2 răspunsuri:
| Jeremy1 a răspuns:

Tu l-ai refuzat si tot tu te plangi? :/
Vai de pana mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la inceput l-ai refuzat ca nu aveai incredere el acum sa orientat catre alta pentru ca daca te suna iar credea ca o sa faci la fel si il vei refuza poti sa-i zici prietenelei tale sai zica ca acum ai de gand sa fii gagica lui si poate da roade daca nu inseamna ca vrea sa fie cu amica ta si gatawinking