| andreearock a întrebat:

De ce vor baieti numai sex? De ce ei nu stiu sa iubeasca? De ce ei nu inteleg ca tu ii iubesti si suferi din cauza lor? de ce? imi rasp si mie cineva

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu toti baietii vor numai sex, ai avut tu ghinion sa intalnesti obsedati!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Obsedati sexuali, vor doar sa **** dupa aia lasa balta, si de aceea fetele terbuie sa se abtina si sa nu cada in aceasta plasa a lorwinking

| hahaha a răspuns:

De ce vor fetele numai bani? D

| calin3003 a răspuns:

Nu te-ai maturizat.Si vezi lumea altfel. o sa treaca un timp pana cand o sa vezi ca baietii nu sunt chiar asa cum crezi u ca sunt

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Sunt de acord cu Deea nu trebuie sa cadem in plasa lor

| NoMoreTimeForLove a răspuns:

Nu toti barbatii sunt asawinkingUni chiar se bazeaza pe iubirea adevarata dar mai rar asa.