| Barajag a întrebat:

De ce vor barbatii, ca femeia sa stea mereu deasupra?big grin

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu mereu, dar ne place pentru ca asa, ai controlul asupra ritmului, adancimii, presiunii, oferi privelistea zbenguirii si sarutarii sanilor, iti poti lua/oferi cate orgasme vrea Domnia Ta, poti fi multi stimulata si mangaiata, si apoi, cand se face viceversa, barbatul e odihnit, si te poate continua cu mult mai mult randament si interes, si eficienta, pentru ca tu fiind deja incinsa si satisfacuta, raspunzi mai usor si ajungi astfel mult mai usor la orgasm/e! Asa e?!

25 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sa se simta dominati, cred. Si pentru ca sunt lenesilaughing Am vazut un chestionar facut in paralel celor 2 din cuplu. Una dintre intrebari: Pozitia favorita. Raspunsuri: EL: Ea deasupra. Ea: El deasupra. Cred ca pana la urma, e o chestie de negociere si asta...

| fabiola a răspuns:

Ca sa nu transpire!

| Farcas a răspuns:

Pentru ca femeia va fi mereu deasupra barbatuluiwinking

| Barajag explică:

Da dragii mei ne place deasupra, dar macar sa contribuiti si voi cu o mana pe fund, cu un sarut pe sani, nu sa stati ca popandaiilaughing

| Cryssy a răspuns:

Asa le place lor...

| JustMeFlory a răspuns:

Ca sa se mai odihneasca si ei! lasa ursulika ca asa mai facem si noi miscare si ardem caloriilaughing

| Encore a răspuns:

Io prefer sa stau eu deasupra laughing

| Antonimu a răspuns:

Sa mai munciti si voi, nu numai noi! laughing

| lacrimi a răspuns:

Frate, pai ne gandim si la voi, nu vrem sa va turtim sanii, sa va lasam fara respiratie, si in plus, cand sunteti deasupra, detineti controlul, faceti ce va place, nu trebuie sa ghicim noi laughing.

| lacrimi a răspuns:

Bine, acum exista si exceptii, barbati care stiu sa fie delicati, sa stea deasupra si sa para in asa fel ca leviteaza, sa nu turteasca femeia laughing

| bluerose a răspuns:

De ce vor femeile ca barbatii sa stea mereu deasupra? happy

| shishilik a răspuns:

Pai nu e mai bine?laughingbig grin

| sylver69 a răspuns:

Uite eu nu sunt de aceeasi placere mie imi place sa fiu eu deasupra imi place sa detin conrolu.big grin

prfml
| prfml a răspuns:

Din prizma mea este sexy.

| danutza a răspuns:

Nu toti prefera asa mai mult 69 laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alex >D a răspuns:

Pai pentru ca daca se lasa pe ele raman fara respiratie din cauza greutatii laughing))

| stefytm a răspuns:

Nu neaparat... e mai bine si alte pozitii nu doar asta!

| valy07kdpv a răspuns:

Ca an fotbal tur retur
cand el pe casa cand ea pe casa

| hgfdhgfgh a răspuns:

Sunt mai lenesi si le place melodia aia " stai pe spate si las-o doar pe ea"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca vor sa simta "gatul" uterului si pentru ca au o priveliste placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika e vorba de priveliste laughing Dar nu exagera, nu mereu, uneori, ca sint atitea pozitii misto tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca se simt mai excitati, tit vad sanii, te pot atinge si pe fund si-n locurile intime...pentru ca si tu te simti mai bine...si tine mai mult partida n-ai vazut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa nu depuna prea mult efort si sa nu transpire.

| Rrrretarded a răspuns:

Pentru ca le pasa de femeie...si nu vor sa o striveasca...nu cred ca unei femei i-ar placea sa stea pe ea ditamai grasu...parerea mea