| want2bMajestic a întrebat:

Femeia trebuie sa stea:...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cretule te'ai uitat prea mult la reclame.
In pat, am dreptate smug.

32 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Trebuie sa stea in orice loc in care nu te astepti sa o vezihappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Unde ii e locul.

| Ana a răspuns:

Unde vrea ea, cand vrea ea si cum vrea ea big grin

| nobody_9468 a răspuns:

Capra.

Bafta.

| nobody_9468 a răspuns:

@curly one:sunt fata!hee hee
@genOm:am spus'o eu inainte de a o spune tutongue

Bafta.

| Ana-Maria94 a răspuns:

La cratitalaughing glumeam.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Departe de treburile care n-o privesc laughing ( Iertare! fiti milostive cu voturile! crying )

| Zâmbărici a răspuns:

In pozitia 69smug?

| Zâmbărici a răspuns:

Eeeeee ce vreilaughinglaughingacum

| Merilynne a răspuns:

Femeia nu trebuie sa stea nicaieri, ea trebuie. ingrijita sa se duca la saloane de infrumusetare(de lux)sa mearca pe la magazine si sa isi ia ultima moda.Deci ea trebuie.sa stea prin mall si saloane.Asa se face o femeie fericita.

| want2bMajestic explică:

@. just. a. tear. sa inteleg ca iti place aceasta pozitie sau nu esti fatalaughing)

| want2bMajestic explică:

@TraficantaDeSentimenteRoz i am a little bit kinky.laughing i know... dar u esti deadreptul perversalaughing

| want2bMajestic explică:

@TraficantaDeSentimenteRoz pe parcursul intregilor discutii amanuntite si in publicul restranslaughing

| want2bMajestic explică:

@║♥ellyx♥║☻ßν⇒Tãuŕaş, iaixlaughing cata pedofilie p aici... fetelorlaughing)

| cretzufinish a răspuns:

...mereu deasupra, in toate situatiile. Comentarii?hee hee

| LuS[z] a răspuns:

Ca o sfantalaughing

| Aiwendil a răspuns:

Lipita de geam.

| Ana_6509 a răspuns:

Eu nu as pune la final,,:" ci punct adica...,, Femeia trebuie sa stea."tongue

| maiabia1995 a răspuns:

Sa fie libera. sa faca ce vrea.

| BiaJ a răspuns:

"la cratita"laughing

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Unde vrea, cum vrea si cand vrea

| blaksoul12 a răspuns:

Barbatul nu e seful ei.deci sa fie libera

| ellabutterfly a răspuns:

Femeia trebuie sa stea in puf. rolling on the floor

| Nita a răspuns:

Linistita in casa

| Adelaide a răspuns:

La cratita, intinsa, capra, la picioarele voastre sa fie mama copiilor vostri dar va inselati voi barbatii ca uneori va luati teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ii e loculhee heewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu trebuie sa stea.fiindca ar fi c.va.daca fuge, e proasta.mai bine se impiedeca.si asa nu pare nici ca a stat, nici ca a fugit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia trebuie sa fie deasupra barbatului, dar in acelasi timp sub el laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ca daca spunea un barbat ce a spus @just. a. tear era catalogat in felurite felurilaughing