| Shiraishi a întrebat:

De ceva timp cand ma duc la varmea la clasa la scoala (ea fiind a 7-a si eu a 8-a si suntem la acelasi etajsi pe acelasi hol) un coleg de-al ei iese mereu la usa clasei si se tot invarte pe langa mine, iar in pauze can il vad se uita la mine, iar cand ma uit la el isi schimba repede privirea. El este o fire mai timida din cate am observat eu. Oare ma place? Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| LifeInColors a răspuns:

Eu cred ca da, incearca sa vorbesticu el pe mess, imprieteneste-te cu el si daca te place, chiar daca e timid, o sa ti-o spuna pana la urma:dsucces:*

| hoinaru a răspuns:

Buna. Ca sa ne intelegem... esti fata, nu? Daca da sfatul meu este sa vb cu verisoara ta sa il traga de limba si sa afle ce gandeste despre tine. Dar din propria experienta as zice ca ar avea ceva pentru tine... asa suntem noi baietii mai timizi, mai ales la varsta aceea.

Răspuns utilizator avertizat
| diavolita_4468 a răspuns:

Da.cred...e decat o parere dar mai bine e sa vorbesti cu el.sa zicem ca faci o conversatie, ti mai mult conversatia si la sfarsitul acestei il intrebi ce simte pentru tine

| miky_4523 a răspuns:

O fi gaylaughing