| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg la scoala, si il plac foarte mult. Am observat ca in ultimul timp ma priveste destul de des, si chiar daca ma uit la el nu isi schimba privirea... e un sentiment foarte ciudat... oare ma place?

4 răspunsuri:
| Costică_6760 a răspuns:

Ori te place, ori e un ucigaș în serie.

| andutxza a răspuns:

Te place dar ii e rusine sa iti spuna. Poate gasesti un loc ma intim unde il poti intreba daca te iubeste sau nu

| artseeker a răspuns:

Pai am rugat o colega sa il intrebe.si a spus ca 20%. sincer nu stiu ce inseamna asta.el este putin mai timid uneori, dar deja nu stiu ce sa fac ma priveste intr-un fel placut.si nu stiu cum sa reactionez.

| BabyLove_3029 a răspuns:

Cel mai sigur este sa ii spui ce simti pentru el si sa il intrebi daca te place