| AlexaaaaAlexandraaaaa a întrebat:

De ceva timp e un tip care nu ma sufera pentru ca prima oara cand l-am intalnit am reactionat cv gen yuck pentru k e f. urat si de atunci a tot incercat sa bage strambe.mrg nu ne-am mai vzt si nici nu credeam ca o sa ne mai vdm pentru ca eu sunt la moisil si pana in drumu taberei ii ia vreo 1 jum.dar din pacate a venit si el la moisilsadsi de cum a venit tot m-a vbit pe la spate si a zis tot felul de chestii despre mine.eu am aflat asta de la o prietena buna care e pe etaj cu el si mai vbeste cu el(acum jum de ora am aflet)...si eu nu o sa stau ca fraiera sa imi faca renume prost in liceu dar nu stiu ce sa fac? ma gandeam ori sa fac misto dee el maine cand sunt si altii in jur, ori sa chem niste prietenii sa-l sperie(nu vreau sa ajung chiar la bataie poate doar sa-i dea o flegma in fatalaughing).voi ce ziceti ca ar fi mai bine sa fac...astept sugestile voastre.dau funddaaaaa:*batting eyelashes

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Wow...esti super cunoscuta in liceu de-ti faci atatea griji de renumele tau.
N-ai ce indrepta, indiferent ce ai face. Fapta-i consumata!

| doarEu001 a răspuns:

Propun sa inveti sa scriihappy

| FashionDream a răspuns:

Probabil ca majoritatea copiilor vor sa se razbune, si o sa primesti multe comentarii gen: lasa-l, de ce sa te razbuni pe el..bla bla bla, etc. Dar sincera sa fiu si eu as face la fel, dar
desi o sa te razbuni pe el nu cred ca o sa inceteze cu barfele, dar merita incercat totusi ( eu as incerca ambele variante big grin as face misto de el si apoi as pune niste prieteni sa il sperie)

| Masck a răspuns:

" Să nu te calci singura pe coadă "winking. Sar putea sa te indrăgostești de el. happy. Așa se intămplă mai mereu crede-măwinking