| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat azi, nici eu nu stiam ca sunt atat de sensibilahappy. Au venit 3 baieti mai mari sa se ia de unul de la noi din scl, si pana la urma au luat aia 3 bataie. Iubitului meu i'am zis sa nu se bage, eu ma uitam de pe geamul scolii cum lua ala bataie si prietenul meu era de partea "taberei negative". Dupa'aceea a alergat dupa aia care'l bateau pe baiatul ala si am inceput sa plang, am iesit din clasa ca sa nu ma vada colegii care stiu si ei ca sunt cu elhappy.
Ma gandeam ca el chiar nu are suflet, plangeam fiindca lui ii placea ce vedea si eu faceam stop'cardiac acolo in clasastraight face.
Cum pot unii sa se bucure ca ala moare acolo? Cum puteti{baietii} sa va bateti sa faceti asa ceva?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Asa-i. Care-i ma smecher pe aici?

| Vizitiul a răspuns:

Mai sunt si baieti badarani, cine stie ce conturi au avut de impartit, in general, agresiunile fizice apar din princina fetelor.

| silver19 a răspuns:

Cocalari, toti 3 pe unu? mare jmeker mai e si "iubitu" tau... ce sa-ti spun...plina tara asta de smecheri care dau telefoane ca altfel si-o iau cu siguranta, intr-un cuvant : LASi!

| cossmy a răspuns:

1. Tu esti fata si te afecteaza chestiile astea 2. Ptr baieti e ceva absolut normal(uneori chiar placutbig grin), sa isi regleze conturile cu pumnii...si 3. Nu spune ca nu are suflet, pentru ca nu e adevarat. Orice baiat se bate, unii mai mult altii mai putin si orice ar fi, de obicei toti au un motiv. Si intr'adevar, de obicei bataile apar din cauza fetelor si tocmai pentru ca voi va lasati atat de impresionate de asa ceva, de parca cine stie ce mare oroare s'ar fi petrecut. Deci nu iti face nici o grija si sa-ti raspund si la intrebare: putem sa facem asa ceva pur si simplu pentru ca putem. Parere sincera de baiatwinking

| cossmy a răspuns:

Mda... e mai "palpitant" sa te descurci singur, insa daca nu poti si esti"bazat", dc sa iti iei bataie?hee hee

| cossmy a răspuns:

Aaaa...at e cu totu altcevahee hee. Necesitau portia a 2 atongue

| ~_~fericire.in.rate~_~ explică:

Ati inteles gresit...acela unul din scoala i'a batut pe aia 3, daca'ti vine sa crezilaughing. Si dup'aia a dat cateva telefoana ala sa vina tot neamu' sa le mai dea o bucata de bataie, prietenul meu era de partea alora mai multi, ca au venit cu toata satralaughing.
Dha...stiu,el imi zice mie ca's figuranta dar nu se vede pe elstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silver19 are perfect dreptate cum p*m sa te duci 3 sa il bati pe unu aia fiind si mai mari straight face in locu baiatului aluia nici nu aveam tupeu sa zic sa ma lase impace straight face ce iubit ai ca si silver nu suport oamenii care dau repede un telefon ca le este frica sa nu isi ia bataie.