| EU_7772 a întrebat:

De ceva timp nu mai pot sa ejaculez in interiorul vaginului, ejaculez doar cand sunt masturbat sau ejaculez dupa 1-2 ore de contact sexual si doar la masturbare si petting si ma dezexcit foarte repede. Ejaculez doar cand fac sex fara prezervativ.
Oare care ar fi cauza?
Ce trebuie sa fac sa ejaculez mai devreme, in interiorul vaginului, folosind prezervativul?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa mergi la un endocrinolog sau urolog care se ocupa si de probleme de dinamica sexuala.

pa, pa.

3 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Bravo. Spune'le si celor cu ejaculare precoce, da'le reteta si faci o gramada de bani. serios vorbind, poate problema e la ea, la asta te'ai gandit?

| AlinPlaya a răspuns:

Pai daca vrei sa ejaculezi in interior de ce mai folosesti prezervativ?

| dyablo_4621 a răspuns:

Poate tocmai prezervativul sa-ti fie problema.