| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Aseara am avut un contact sexual protejat cu prietenul meu. El și-a dat drumul in prezervativ, dar nu a schimbat prezervativul cu unul nou și penisul nu mai era in stare de erecție, iar prezervativul s-a lărgit. Când actul sexual s-a încheiat prezervativul a rămas înăuntru, adică era jumătate înăuntru și jumătate afara, iar o cantitate mică de sperma a curs din prezervativ pe suprafața vaginului și s-a prelins pe picior, am scos imediat prezervativul afara, iar apoi m-am spălat repede. Prezervativul era intact, nu s-a spart. Este posibil sa rămân însărcinată? Trebuie sa iau pastila de a 2a zi? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramai gravida. Nu lua pastila de protectie, pentru ca o iei degeaba.

| anonim3247 a răspuns:

Nu ai cum să rămâi gravidă

| exoticbutters a răspuns:

Nu e nevoie sa iei pastila