| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme ma confrunt cu o situatie ciudata straight face, in fiecare dimineata ma trezesc cu erectie puternica, uneori este enervanta pentru ca acest lucru se intampla de ceva luni bune crying. De masturbat in fiecare seara in speranta ca dimineata nu ma voi mai confrunta cu aceasta situatie. Sa fie devina si varsta mea 21 ani?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Erectiile matinale sunt normale si nu ar trebui sa te supere. Sunt semn de potenta.

| catthshshshs a răspuns:

Ma gandesc ca este de la masturbarea din fiecare seara. Organismul se invata asa si nu e bine. Nu are nicio legatura cu varsta. Poate ti se va parea ciudat, dar o viata sexuala regulata s-ar putea sa iti reduca problema, si nu ma refer aici la masturbare.

| katia257 a răspuns:

Cauta o relatie sanatoasa, fara masturbare.