| Mizu a întrebat:

De curand mi-am inceput si eu viata sexuala. Prima oara cand am facut-o, prietenul meu a introdus-o fara prezervativ ca sa intre mai usor, nu era foarte excitat, a tinut-o in mine cam 6 secunde si dupa a scos penisul si si-a pus prezervativ.Nu eram pe menstruatie.As dori sa stiu : daca o tine cateva secunde, fara prezervativ si nefiind foarte excitat exista riscul sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Daca nu si-a dat drumul in tine, e foarte putin probabil. Data viitoare, protejati-va... daca nu vreti sa aveti mostenitori happy

Pa, pa.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu, deoarece nu a ejaculat sperma!

| Rebecca a răspuns:

Nu. Nu exista sanse. Dar sa stii ca era mai usor cu un prezervativ cu lubrufiant. happy

| EUSIATIT a răspuns:

NU daca nu a lasat urme acolo. ok. Dar el e sigur ca nu?

| Diaa_8436 a răspuns:

Odata ce nu a ejacuat in tine nu. dar alta data sa fiti mult imi atenti

| Noir a răspuns:

Pai...depinde si de baiat.De cele mai multe ori da se poate intamplasad. Cumpara si tu un test de sarcina si vezi. fundita?big grin

| toteusunt a răspuns:

Nu ramai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 secunde? si asa ti-ai inceput viata sexuala? in dus? el e baiat?

| sabbster2 a răspuns:

Esti foarte agitata de treaba asta. Stai calma nu ramai insarcinata euu am o prietena care intretine relati sexuale cu 2 baieti si nu foloseste prezervativ. Asa ca nu ai ce pati.,

| Coynaka a răspuns:

Nu are cum ca nu a putut sasi dea drumu. Stai linistita ca nu o sa ramai insarcinata, si daca o sati intarzie menstruatia e din cauza dereglarilor hormonala ca de abia tiai inceput viata sexuala. Pa pa si sa ai grija de tu :*