| Aliiibiiaaa a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema. Am 17 anii si de curand am incercat sa imi incep viata sexuala dar m-a durut foarte tare asa ca am incetat. Intr-o zi am fost la prietenul meu si am inceput sa ne 'jucam', el era deasupra mea...eram dezbracati dar nu a introdus-o dar el s-a excitat foarte tare incat s-a terminat. Mentionez ca penisul lui era pe...a mea happy. Dar s-a tras repede. E vreo posiibilitate sa raman insarcinata? dupa cate am citit si asa trebuie sa fie o penetrare completa.

Răspuns Câştigător
| boylivgume a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata trebuie sa faci asta de vreo 10 ori,cred, deci nu cred ca este posibil asa ceva, intr-adevar trebuie sa fie o penetrare completa, deci nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi, daca vrei sa fii mai sigura mergi la un doctor sau fa-ti un test!

3 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Nu cred. Dacă nu a 'introdus-o ' nu credhappy

| uncas a răspuns:

Buna,
cel mai bine ca sa fii convinsa iti iei un test de sarcina stilou de la farmacie si nu mai stai cu grija.Bafta

| ChocolattexXD13 a răspuns:

Daca nu ti-a intrat sperma in vagin nu are cum...dar dupa aproximativ 20 de zile de la contact ar fi bine sa faci un test de sarcina pentru orice eventualitate.