| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De curiozitate. Ce s-ar intampla daca fratele intra peste sora sa in baie sau invers?

Eu nu am frati sau surori. Dar tu? Si ai patit asta? Cum a iesit?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Isi cere scuze si iese din baie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru educatia ta generala, acceseaza si urmareste urmatoarea dezbatere televizata. Multa sanatate!
https://www.youtube.com/watch?v=X99TCe_2rWo&t=126s

| LoveSleep a răspuns:

O să răspund eu ce aștepți să ți se răspundă, ca să nu mori de la atât de mult suspans.
"Cum a iesit?" Sex nebun, pe jos, pe mașina de spălat, pe televizorul din fața veceului. Părinții noștri credeau că e cutremur, au început să țipe că țara asta e un jeg, că în țări civilizate nu se zguduie pământul ca in România la amiază-mare, de la cât au furat ăștia din PSD. Îți dai seama că noi, proști fiind, am ieșit dezbrăcați din baie crezând că chiar e cutremur. Când ne-a văzut mama, e logic ce s-a întâmplat, nu? Ce orgie a fost, doamne iartă-mă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire nu am pățit asa ceva dar tu cred ca ți ai dori din greșeală intenționat sa intri peste sorata laughing

| Iuliana9864 a răspuns:

Nu stiu dar eu când eram mică am intrat peste tata de mai multe ori, și el peste mine în baie, a fost ciudat, a fost doar o greșeală, nu am vorbit despre asta, am uitat cum s-ar spune. Poate așa este și în situația cu frate-sora, dacă sunt mici e normal dacă sunt mari ar trebui să ignore situația, sa nu aducă vorba de ce s-a întâmplat și s-a treacă peste, cel mai bine să încerce să evite.să bată la usa, e o nesimțire..sa intre direct intenționat happy