| in2ishen a întrebat:

De doua zile au inceput sa imi apare ceva bube pe capul penisului, stie cineva ce sunt si ce sa fac sa dispara?

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ori nu prea stii cum sa te speli pe acolo, bubitele respective fiind de fapt celule moarte, transpiratie si...alte secretii,ori te-ai ales cu o candidoza sau o alta infectie sau,mai rau, o boala venerica. Sfatul meu e sa mergi la urolog, el isi poate da mai bine cu parerea.

| R_8074 a răspuns:

Salut...nu e de joaca cu asa ceva, poti avea sifilis.du-te la doctor urgent!

| Johnny_3797 a răspuns:

Taiele big grin

| YoungHomie a răspuns:

Nu mai sta sa intrebi pe TPU chestii daastea ca poti sa te fi iritat sau ce stiu eu.du-te mai bine la medic sa nu ai ceva mai grav dupa aiawinking nu vreau sa te sperii dar nu te ajuta cu nimic daca intrebi, obtii doar niste pareri nu e sigur ce poti avea

| nicogeo17 a răspuns:

Daca nu te mananca si nu au evoluat poate fi doar o simpla infectie trecatoare si depinde daca sint mari mici etc

| dani80_6136 a răspuns:

Da mergi la doctor

| pitik_2624 a răspuns:

Sunt ciupercute si iti trc singure si leai luat de la o panaramabig grin