| Stefasmeq a întrebat:

am 17 ani si mi-am început viata sexuală acum câteva zile si de atunci am o mancarime fix pe "ata penisului " si am observat si doua bubite de alaturi micuțe pe capul penisului, este normal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi la un cabinet de Dermato-Venerice pentru ca ai contactat o boala cu transmitere sexuala.
Pe viitor invata sa folosesti prezervativul, ca nu musca, nu doare si nu te strange de gat. Dar daca iei o boala mortala ca HIV sau sifilis, nu apuci nici 20 de ani.

| Stefasmeq explică (pentru Violleta2022):

Am rezolvat, am fost la medic si mi-a spus că este doar o simpla iritatie din cauza prietenei mele care era proaspăt rasa si a zis ca nu este de speriat, mi-a dat un unguent care deja de la prima aplicare m-a ajutat, nu mai simt mancarimea!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil este o simpla iritatie care se poate datora faptului ca frenul penian a suferit o anumita ''trauma'' in urma intinderii si frecarii la care a fost supus in timpul intretinerii actului sexual. Numai in cazul in care in urmatoarele 2-3 zile nu va disparea iritatia si acea senzatie neplacuta, sau se va agrava, in acel caz va trebui sa te prezinti la o consultatie efectuata de un medic specializat in boli dermato-venerice. Multa sanatate!

| DecayingRuin a răspuns:

Ai SIDA bafta