| lola2012 a întrebat:

De i am o intrebare! Credeti ca ma place X (nu dau nume fara suparare) daca: imi trimite mesaje de sarbatori si intr-un weekend mi-a trimis weekend placut si la acoala la sport zicea Y ( nu ii place de mine) ca eu nu fac mai bine decat el si asa apoi X a spus: las-o pe...(pe mine vam zis nu zic nume) in pace! Ca ea face mai bine decat tine Y!
Credeti ca ma place? Imi pare rau ca nu v-am zis numele lor! Fundita

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Mesaje de sarbatori da oricine.straight face Mai bine vorbeste cu el despre asta, noi nu avem de unde sa stim.