| Doicopacifarapadure a întrebat:

Daca gen, o fata vine la tine si te pupa pe nas, pe obraz, pe frunte, te lasa sa o i-ei in brate, cateodata iti trimite mesaje cu "ce faci?" dar ea....place totusi pe altcineva! Credeti ca... poate simnte ceva pentru mine? Am visat-o acum cateva seri, cum ma tinea in brate, ma pupa si imi zicea ca ma iubeste!

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Este dependentă de atenție, din câte se pare. Cel mai bine ar fi să ieșiți doar voi doi, la o cafea/suc, și să discutați acolo mai pe larg.
Dacă nu faci nimic, vei fi băgat în friend-zone ca acel lache care îi oferă atenție.
Spor!

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate asa zice ea ca place pe altcineva, dar s-ar putea sa-i placa si de tine.

| Doicopacifarapadure explică (pentru MihaiNicu23):

Multumesc frate, chiar la asta ma gandeam si eu...o iubesc frate stii, daca ar fi sa aleg intre mine si ea, as alege-o pe ea!

| Pool77 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Sau ii place sa-l tine in friendzone, e cu doua taisuri.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ai grijă să nu te folosească drept roata de rezervă si ea de fapt să joace pe 2 fronturiwinking. Eu nu prea crede ca simte cv pentru tine gagica asta.

| Doicopacifarapadure explică:

Si gen siin viata reala mi-a zis de multe ori ca ma iubeste! Nici nu stiu ce sa mai fac!