| TrafiKCuJelEuCoLoraT a întrebat:

De ieri am un prieten de 17 ani si eu am 13 ani... faza ii ca este cam fatalau si mie de obicei imi plac genu de baieti rai si duri. M-am gandit sa ii dau o sansa si maine ma intalnesc cu el... El ie romantic si chesti din astea. Este si un pic timid si de obicei mie baieti imi plac sa vina ei sa ma sarute nu eu la ei. Vreau sa ma duc sa il sarut eu dar mi-e frica un pic de reactie. Cum sa ma comport cu el timid si romantic?

16 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In primul rand nu stii limba romana, iar in al 2. lea rand ai cam multe pretentsii la 13 ani ai tai.saracu baiat dupa ce ca s. a uitat la un copil de 13 ani, mai faci si fite?
cat despre comportament trebuie sa fii tu insatsi.nu.l schimba doar pentru ca asa ai tu chefwinking si pentru ca asa iti plac tie baietii duri.cu caracterul asta, nu o sa ajungi nicaieri.

| Razvan a răspuns:

Chiar nu inteleg cum de baietii astia dau de fete de genulstraight face

| thereforyou a răspuns:

E fatalau daca umbla cu o fata de 13 ani la varsta lui. Nu inteleg cum rezista, la 13 ani fetele sunt niste copile, nu se pune problema de o relatie. Eu sa fii fost in locul lui mai bine ramaneam fara prietena decat sa umblu cu un copil de 13 ani.

| thereforyou a răspuns:

Ally92 lasa-te de viata asta, nu are rost, da-te batuta. Vorbesti numai porcarii, dar cel mai grav este ca tu te crezi desteapta.

| Paula007 a răspuns:

El ie mai fatalau, iar tu esti analfabeta. eu cred ca faceti un cuplu minunat, chiar aveti un viitor!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Lol deja la 13 anishorri vrei baieti...rai?laughing big grin
E bine
Inseamna ca te tii tarelaughing
Pai... spune`i pe fata ma nu`mi place ca esti timidlaughing tongue

| Crs a răspuns:

Spune-i sa te mai invete un pic gramatica! big grin

| fluturas a răspuns:

Sa te bucuri ca e asa straight face tu mai faci si scheme laughing
spune-i ca ai vrea sa fie un mai tupeist, sa nu mai fie asa timid, daca vrei sa-l saruti, mergi si saruta-l ca nu cred ca va reactiona urat si nu vad nimic rau in chestia ca-i romantic straight face
rai si duri? nu cred ca ti-ar placea unul chiar asa rau si dur, e adevarat ca majoritatea fetelor vor baieti rai si duri, dar dupa ceintalnesc unul rau si dur fac scheme ca nici ala nu le place si cand mai ai norocu sa dai peste unul mai dragut si romantic nici asta nu-i bun straight face

| Anakatsu a răspuns:

Ar trebuii sa te duci la scoala

baietii la 17 ani sex si dragoste mai... in fine

| Abcfunny a răspuns:

Daca e mai mare ca tine spune-i sa te invete si putin gramaticabig grin

c**a big grin te-ai si ...cu el?!

| selena_5281 a răspuns:

U lumesti? 13 ani?
in ce hal a ajuns lumea din ziua de azi.
si mai vrei sa fii si cu unul de 17.
stai fata cuminte ca ala te **** si te lasawinking
doar sa fie un prot care nu stie ce vrea.
mai bine vezi'ti de scoala si lasa baietii ca esti cam mica
fara supararewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ballerinna cunosc un baiat de a 12-a arata ca unu de 14(in afara de barba)poate fata arata de 16-17 si baiatu fiind mai timid iti dai seama ca e mai firav asa... dar tot ce conteaza e ca daca il iubesti cu adevarat nu trebuie niciodata sa il faci sa se schimbe.Ar fi o mare greseala

| BoG_3854 a răspuns:

1.''El ie...''?laughing

Ar trebui sa discuti cu el si sa ii spui cum gandesti, care e punctul tau de vedre depre relatia voastra.Ca si tie, si mie imi plac baietii gen ''dur si ''...Incearca sa vorbesti cu el si totul se va rezolva.happy
te-am pupat:*

| KaterinaAnonimoskvici a răspuns:

Pustimea, in primul rand, sper ca el stie mai bine limba romana, doi la mana, are 17 ani, deci ati arata cam ciudat impreuna, trei la mana, eu la varsta ta nici nu stiam cu ce se mananca practic iubirea, asa ca mai bine las-o moarta.Si 4-Intrebarea ta e cam gresit formulata.Bafta!

| AllyLeito a răspuns:

Deci faza e laughing
Aproape toti ati dat niste raspunsuri praflaughing
Deci uni stiu ca fetele is mai mature decat baieti si ganditiva si voi ori ce fata mai mica vrea un iubit mai mare pentru ca se simte protejatabig grin
Raspuns pentru fetita:
Dragutza toata faza e ca nu se stie daca e fatalu poate nu se simte atras de tine:d
incearca sa ii arati ca il iubesti si daca e sa fie fatalu il poti schimba adica sa faci glume cu el sau sa il provoci la o lupta laughing ca sa il poti atrage la tine sa simta ca ii e bine langa tinebig grin
si pana la urma nu cred ca ar conta varsta pentru alti:-J
sper ca am fost de ajutorbig grin
si astia bv voua ca stiti limba romana cum trebuielaughing nu va mai luati de eawinking

| AllyLeito a răspuns:

Asa deci prima data vreau sa spun despre cei lalti care au dat niste raspunsuri de tot rahatu:-J si nu mai criticati limba romana a fetiteiwinking
Raspuns pentru fetita acum:
deci chiar daca e fatalauhee hee incearca sa il atragi mai mult spre tine
si in felu urmatorbig grin
glumeste cu el nu sa va uitati unu la altu
povestestei despre tine:X in cat sa inceapa sa simta cevabig grin
o data ce vede ca ii spui totu si el se apropie de tinebig grin
si pentru alti nu cred ca ar conta varstaoh go on
si stiti ca mentalitatea unei fete de 13 ani e in jurul a unui baiat de 15-16big grin deci nu cred ca ar fi o problemabig grin
sper sa te ajute:X