| anonim_4396 a întrebat:

Maine ma intalnesc cu baiatu pe acre il plac si ne-am int si azi si el a vrut sa ma sarute dar nu a continuat si mi-a spus la telefon ca e cam timid si i-am spus ca si eu is timida si mi-a zis sa imi iau tupeu cu mnn laughing ca el vrea sa ma sarute si nu stie cum laughing. Si sunt convinsa ca vreau sa il sarut dar nu stiu cum sa ma apropi de el ce sa ii spun nu stiu cum trebuie sa procedez ceva >sfaturi?

2 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Nu te stresa, o sa se intample pe neasteptate, cand nu iti dai seama, nu tu trebuie sa se apropie de tine ci el, el te va saruta, ai grija si succes la intalniree!>big grin

| Candice a răspuns:

Pai daca amandoi sunteti timizi ar trebui sa fi si tu mai curajoasa, sa pui si tu de la tine, dar sa puna si el. El a pus partea lui, vrea sa vada daca si tu iti doresti sa te sarute. Intalniti-va si pur si simplu cand va intalniti, lucrul asta o sa vina de la sine. Imbratiseaza-l, mergeti undeva unde sa fiti singuri daca te deranjeaza aglomeratia.
Succes happy