| Alex2526 a întrebat:

De la cati ani e normal sa iti începi viața sexuala?
Si cam cat o sa rezist la primul contact sexual? Cand ma masturbez rezist 4-5 minute!
Si am niste crapaturi pe pielea care acoperă capul penisului si niste cicatrici le pot trata?
Este buna alexia bepanten sa imi dau cu ea unde am niste pete roșii si unde sunt aceste crapaturi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la varstaa care esti capabil sa suporti consecintele unui act sexual.

Daca te tine 2 min sa zici mersi

| Carolina2018 a răspuns:

Bepanten e foarte bun. Iar ce tine de relatia sexuala pot sa-ti spun sa o incepi mai devreme de 18 ani. Asta e pentru binele tau. Si primul act sexual va dura foarte putin. maxim 2 minute. Sigur ca daca vei fi in tare de ebrietate va dura cu o minuta doua mai mult.