| Alex2526 a întrebat:

Salut, am o intrebare. De cateva luni ma confrunt cu o problema. Pete pe penis. Am 17 ani si la baza penisului am 2 pete de mărime medie în care sunt roșii și una pe capul penisului. Din ce cauza? Nu am avut primul contact sexual! DAU FUNDA! NISTE PARERI VA ROG!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil prea multa masturbare!
Evita sa te mai masturbezi 2-3 saptamani, pana ti se vindeca ranille si sa te speli dimineata si seara cu apa calda si sapun pe tot corpul, inclusiv pe zonele erodate de atata frecat.
Nu exista creme care sa se opreasca sa te masturbezi, dar exista intelegere si vointa, ca sa te opresti, ca nu-i normal sa ajungi la rani.

| NathanAl a răspuns (pentru Violleta2022):

Ai dreptate Ana, Eu am reusit sa ma las de acest sport periculos happy

| Alex2526 explică (pentru Violleta2022):

Alifie pentru bube la asta ma refer nu m ai m-am masturbat de 2 sapt si tot la fel e

| NathanAl a răspuns:

O freci prea mult prietene... din cauza asta, Stai linistit nu e nici o problemawinking Funda?

| Alex2526 explică (pentru NathanAl):

Păi si cum pot face sa imi treaca? Adica un tratament o alifie ceva?