| lylysmile a întrebat:

De la ce varsta este un baiat apt(fizic) sa intretina relatii sexuale? De pe la 12 ani? Mai repede ma gandesc ca nu, deoarece nu are cu ce(nu poate dezvirgina o fata la 7 ani, nu?). Va rog raspunsuri serioase.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci? Să dezvirginezi o fată de 7 ani?
Copile mergi la școală, practică un sport și lasă sexul după 18 ani și pe biata copilă.
Vrei să ajungi pericol social?
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu am intseles faza cu dezvirginatu` la 7 ani, dar nu, nu este bine sa incepi viata sexuala la 12 ani straight face

| Cătălina a răspuns:

Sa zicem ca ar fi cam 13-14 ani, mai devreme nu, deorece el e practic un copil.Doar in timpul pubertatii poate intretine relatii sexuale. Daca se mai intampla mai devreme, se numeste "joaca de`a sexul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 12 - 13. Stiu ca a aparut in ziar o pereche de rromi (el avea 13 ani, si ea tot 13 ani), iar fata a ramas gravida