| anonim_4396 a întrebat:

1. Dezvirginarea la baieti in ce consta?
2. In afara de contact sexual, cum altcumva te poti dezvirgina daca esti baiat?
3. La ce varsta ar trebui sa faci asta?
(Vreau doar raspunsuri serioase)

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Consta in actul sexual si e singura cale. Varsta MINIMA morala este de 18 ani, iti sugerez sa ignori celelalte raspunsuri, sunt mizerabile.

| Plato a răspuns:

3.In general in perioada liceului.Dar nu exista o anumita varsta neaparat depinde de la individ la individ.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Te poti dezvirgina doar daca faci sex, atat. Varsta? Eu cred ca de pe la 16 ani incolo

| Ionellllaaaaaaa a răspuns:

Vârstă nu contează darr fata va plânge mult la fel ca și tine

| Plato a răspuns (pentru Ionellllaaaaaaa):

Nu conteaza varsta? Ia-ti unu de 10 ani.