| kat2108 a întrebat:

De la ce varsta va masturbati? Sau la ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Intrebare si pentru fete si pentru baieti.

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

La ce-ti folosesc raspunsurile?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce e aia?

tu de la ce varsta ai inceput sa nu mai faci pe tine?

| SociallyDepressed a răspuns:

Asta tine de intimitatea noastra.Cu ce te incalzeste pe tine daca sti?

| AnnaMaria a răspuns:

De ce ti-as spune tie asa ceva?

kat2108 explică:
Cucu. Am vrut sa vad cati/cate sunteti in stare sa spune-ti ca o faceti. Serios acum, nu e nimic rau in asta, nu inteleg de ce copiilor le e greu sa accepte ceva ce fac de placere, ca sa zic asa...
@InfectiousImbecility si care e problema ta, e ceva normal
Recunosc si eu o fac.

Cat de pudice sunteti.

bine, atunci du-te si baga mare, spor la treaba

| TheFeeye a răspuns:

'Intrebare si pentru fete si pentru baieti' pai ce, sunt si hemafroditi aici?
@SociallyDepressed : ea chiar acum se masturbeaza.

| JuLien a răspuns:

Nu trebuie sa te doara ce fac altii ce si cum. arde-o acolo fericit/fericita. geagichismug

| kat2108 explică:

Cucu. Am vrut sa vad cati/cate sunteti in stare sa spune-ti ca o faceti. Serios acum, nu e nimic rau in asta, nu inteleg de ce copiilor le e greu sa accepte ceva ce fac de placere, ca sa zic asa...
@InfectiousImbecility si care e problema ta, e ceva normal
Recunosc si eu o fac.

Cat de pudice sunteti.

| kat2108 explică:

Daca nu vrei sa raspunzi, n-o face.

| elll a răspuns:

Eu am inceput sa ma masturbez de la varsta de 12 anibatting eyelashes