| viataeopoveste a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala?( intrebare pentru fete si baieti) Si cum a fost?

12 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

Pai 18 eu si prietena 17... A trebuit sa astept 2 ani sa fie pregatitahee hee

| Chamberlin a răspuns:

Nu cred ca mai exista ceva in afara de fete si baieti, dar totusi mori de nerabdare de intrebi asa ceva?
Oricum raspunsul meu este... De ce sa mai faci sex daca nu iti place!?
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| AnnonnyMa a răspuns:

Pai eu aveam 13 ani, aproape 14 cand am facut`o prima data.

| eU777 a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Da, smecher da` intrebarea mea ar fi cu cine ai facut-o la varsta asta ^_-?

| AnnonnyMa a răspuns (pentru eU777):

Cu un baiat de 17 ani.E o poveste cu care nu m`as da mare.

| eU777 a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Aaaaa, nu stiu de ce dar m-ai facut sa cred ca esti baiat, daca ai fi fost fata nu as fi intrebat;/ scuze tongue

| DaianaSweeT a răspuns:

Eu la 19. A fost ma igreu la inceput, eram stangace si ma durea nitel dar a fost bine intr-un final

| AddaRosee a răspuns:

16...Cred ca a fost o greseala din punct de vedere al varstei.sad. In rest a fost super fain, baiatul chiar ma iubeste, nu s-a despartit de mine dupa ce am facut-o...deci in afara de varsta nu e alta problema.