| anonim_4396 a întrebat:

De la ce virsta baieti pot fac copii?

7 răspunsuri:
| Andy_6451 a răspuns:

Atata timp cat pubertatea te inzestreaza cu peste 15 milioane de spermatozoizi/g atunci poti face copii:p

| mihai69 a răspuns:

Fiecare la vremea lui. Nu e ca la buletin - faci 14 ani, îl primești automat.

| OnuOnulică a răspuns:

Şi la 10 ani.Dar, nu ei fac copii.

| neutrino a răspuns:

Baietii nu fac copii, indiferent de varsta pe care o au. Ei pot lasa o fata insarcinata si la varsta de min. 14 ani, dar sunt unii care nu pot nici la 40 de ani.

| Ammizzu a răspuns:

Undeva intre 13-14 ani depinde de la baialt la baiat

| ovidiu2295 a răspuns:

14-15 ani.

| DarkSpace a răspuns:

Din cate stiu eu, baietii nu fac copii. Daca te refereai la ce varsta pot lasa o fata gravida. ei, depinde cand le vine sper*a. happy