| Justananonim a întrebat:

De la inceputul anului scolar m-am indragostit de o colega adica n-am mai simtit asa ceva pentru nici o fata, la scoala suntem ca 2 iubiti stam impreuna acum 3 zile a venit si ma puta pe gura fara motiv ne tineam de mana dar cand e cu prietenele ei nici nu ma baga in seama nici nu ma saluta chiar nici nu stiu daca ma place sau sta cu mine doar sa nu para fraiera in clasa ca toate au iubit etc ieri a fost un spectacol de freestyling unde am participat si eu si dans artistic si am invitato sa mergem si a spus ca nu stie ca nu crede ca poate si cand am m-am intalnit cu colegii cu prietenii si am ajuns acolo era si ea voi ce credeti? nu stiu ce gandeste si nu prea le am cu relatiile si daca nu ar fi ceva "adevarat" nu m-as implica asa puternic emotional eu de cand o stiu de vreo 5-6 ani nu a avut nici un prieten/iubit

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Nu te strofoca. Te folosea. Nu a facut din dragoste nimic, nici sarutul, nici tinutul de mana. Cauta-ti o fata care sa isi faca timp pentru tine indiferent de prietenele ei si sa nu te minta. Bafta.