| DeliaXsiXA a întrebat:

Hei TPU.De ceva timp am probleme cu colegii,pentru ca la inceputul anului scolar eu aveam o prietena cea mai buna,iar aceasta s-a mutat dupa un timp in alta clasa,si nu am mai tinut legatura cum o faceam inainte pentru ca a intervenit o alta fata care mi-a devenit cea mai buna prietena,si fosta cea mai buna prietena nu s-a suparat deloc,si acum doar ne salutam si mai vorbim din cand in cand, insa problema e alta.De cand am stat impreuna cu noua mea prietena am devenit foarte apropriate si nu am mai tinut legatura cu cei din clasa.Acum cei din clasa ma cred o ciudata si o fraiera pentru ca stau doar cu prietena mea cea mai buna.Am facut eu ceva gresit? Ar trebuii sa redevin in relatiile mele bune cu colegii, sau sa nu-i ascult si sa raman impreuna cu prietena mea?

9 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sunteti lesbience? ce dracu, stati numai bot in bot? normal ca daca faci asta esti ciudata!

| DeliaXsiXA explică (pentru express11):

Mda....mai mult ca sigur tu esti baiat, si daca tu ai prefera sa stai cu toti ratatii care se supara si au fite in ei ca nimeni altcineva atunci cand vorbesti cu ei si daca stai cu cineva te judeca imediat pentru ca doamne fereste stai cu cineva,, nepopular,, atunci no comment big grin.

| express11 a răspuns:

Te contrazici-Acum cei din clasa ma cred o ciudata si o fraiera pentru ca stau doar cu prietena mea cea mai buna-tu alegi numai extremele, ori cu ea ori cu colegii, ce sa intelegem din asta?- Ar trebuii sa redevin in relatiile mele bune cu colegii, sau sa nu-i ascult si sa raman impreuna cu prietena mea?-mai vorbeste si cu colegii.normal nu? sau nu te simti bine in societate? omul este de regula o fiinta sociabila, si are relatii sociale!

| DeliaXsiXA explică (pentru express11):

Citeste draga raspunsul meu pentru positivity, ti-e lene straight face?

| express11 a răspuns (pentru DeliaXsiXA):

Ramai in cureea!

| DeliaXsiXA explică (pentru express11):

Ma scuzi, dar n-am habar ce naiba ai spus acolo, deci de acum inainte nici nu ma obosesc sa-ti mai vorbesc.Scopul site-ului este sa ajuti pe cineva nu sa jignesti de EX:,,sunteti lesbiance?,,,,, stati numai bot in bot,, pentru ca nu ai nici un drept sa ma judeci si nici sa ma injuri, eu am cerut un sfat si tu incepi :,, Sunteti lesbience? ce dracu, stati numai bot in bot? normal ca daca faci asta esti ciudata!,, asa ca data viitoare cand mai comentezi la vreo intrebare, gandeste-te inainte sa faci astawinking.

| positivity a răspuns:

Ar trebui să fie un echilibru între tine și colegii tăi. Chiar dacă noua ta prietenă înseamnă mult pentru tine, nu ar trebui să îți neglijezi colegii de clasă.

| DeliaXsiXA explică (pentru positivity):

Nu pot spune ca nu vorbesc cu ei chiar deloc...ma refer ca majoritatea timpului il petrec cu prietena mea cea mai buna, o mare parte din colegi au fite cu gramada in ei si nu ma simt bine in compania lor pentru ca nu le convine absolut nimic din ceea ce faci, si mai sunt si o foarte mica parte din ei care sunt de treaba, si nu lasa pe altii sa le influenteze parerea, si cu ei ma inteleg foarte bine.

| evellinalalala a răspuns:

Nu e nimic gresit in asta! Colegii vin si pleaca stii cum e, nu sunteti prieteni doar colegi, iar daca tu te simti bine in compania acelei fete, e fix problema ta! Tu nu ai gresit cu nimic daca ai o prietena cu care sa vorbesti si sa stai si sa te simti bine, asta da dovada de imaturitate si invidie din partea lor! Lasa-i sa comenteze!;-) Repet, colegii vin si pleaca!