| cristina_3322 a întrebat:

De multe ori am deschis subiectul"sex"cu prietenul meu, eu sunt virgina el nu, si mi-a zis ca la inceput baiatul ar fi mai bine sa ii largeasca vaginul cu degetul, si dupa sa urmeze actul. Iar eu am fost curioasa si ma bagat degetulin vagin.Nu am simtit nimic.Nici o durere.degetul meu are 8 cm, si l`am bagat pe tot. E ceva in neregula cu asta? ar fi trebuit sa doara, si ar fi trebuit sa simt si eu ceva, cum ar fi un excitat poate? N`am simtit. Sunt oare prea nesimtita? laughing funda pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult! mc:*

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

El are dreptate. Aşa e cel mai bine să te comporţi în pat cu virginele la primele încercări.
Aproape un sfert din femei nu sângerează la dezvirginare şi cam tot atâtea au fie himenul foarte elastic fie inexistent.
Sunt atâtea femei care se plâng de dureri groaznice. Bucură-te că nu eşti una dintre ele!
Spor cu viaţa sexuală!

| Zenithf a răspuns:

Lol, deci asta era? Ti-am raspuns la cealalta intrebare, acum insa intru si eu in miezul problemei. laughing
Pai, s-ar putea ca tu sa nu ai himen, sau ca himenul este foarte elastic, de aceea nu ai simtit ceva, si atunci, cand va fi evenimentul, nu va mai trebui sa faca efortul acela cu dejetul. Sau poate este si el curios ce-i inauntru? thinking
Hmm, spune-i ca nu-i nimic acolo, ca ai vazut tu, si..., hmm, nu stiu. :\
A, da, nu sariti peste preludiu, faceti o seara speciala, sa-ti amintesti de ea. Si folositi prezervativ! Si sa nu fi dezamagita, majoritatea nu simt ceva de prima oara, placerea vine cu timpul si cu experienta.

| blue-star a răspuns:

S-ar putea doar sa nu mai fi virgina cam atat tot si nu trebuie neaparat sa te doara deci...nu stiu asteapta si alte raspunsuri

| Dan a răspuns:

Este bine ca nu te-a durut, inseamna ca tu esti sanatoasa. Noroc sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata, pune mana si invata despre vaginul tau, despre sex si dragoste, despore procreere si boli venerice.si dupa aia discuta despre sex cu prostul care crede ca sex se face cu degetul. aaa si mai e ceva. daca-l lasi sasi bage degetul, spune-i sa-si taie ungiile si sa-si spele jegul de pe ele. tu ce crezi despre bunul simt?