| cristina_3322 a întrebat:

Am fost curioasa si ma bagat degetul in vagin.Nu am simtit nimic.Nici o durere.degetul meu are 8 cm, si l`am bagat pe tot. E ceva in neregula cu asta? ar fi trebuit sa doara, si ar fi trebuit sa simt si eu ceva, cum ar fi un excitat poate? N`am simtit. Nijte pareri?:-s P. S : Nu am avut relaxii sexuale sau altceva.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Lol, curiozitatea asta! Este normal sa nu te fi excitat numai din atata, este de asemenea normal sa nu doara. Adica poate sa doara, insa depinde de circumstante. Daca insisti insa, poti ajunge sa simti placere, sau durere, sau amandoua. thinking
Insa trebuie sa ai grija: poti sa si te ranesti, si poti chiar sa faci o infectie. Asa ca mai bine ar fi sa te joci cu clitorisul si cu labiile. happy

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nimic in neregula, cele mai multe fete au aceasta curiozitate in adolescenta. Nu ar fi trebuit sa doara, fiindca de obicei himenul permite trecerea unui deget fara sa se rupa. Nici de excitat nu ai cum sa te exciti atat de usor, e prea putin.

| Dan a răspuns:

Dar de ce ai vrut sa incerci sa faci acest lucru? Si acum esti multumit de ce ai facut? Noroc!

| šρяίηģ a răspuns:

Durerea se poate sa nu o simti din cauza himenului care poate fi elastic adica sa nu se rupa de prima data, poate fii chiar inexistent, de fapt nu stiu daca mai esti virgina sau nu. Daca nu mai esti virgina nu ar trebui sa te doara. Sa nu te sperii si daca te va durea este din cauza ca nu ai fost destul de excitata. Foloseste lubrifian data viitoare ca sigur te va ajuta! Nu e nimic in neregula cu acest lucru. Poate ca nu te-ai simtit excitata pentru ca ti-a fost teama de durere. De fapt e ca si cand faci sex, nu simti placere din prima clipa adica nu bagi degetul si te exciti imediat. Nu iti fie teama ca nu patesti nimica.

Take care!winking

| Mihaic93 a răspuns:

Doamne! ce tragedie! si ce ne zici noua? crezi ca ne intereseaza unde-ti tii tu degetul ala de 8 cm? n-ai gasit altceva?

| cristina_3322 explică:

Daca, am fost curioasa inseamna ca a fost pentru prima data. sunt virgina n-am avut relaxii sexuale.

| Liviu a răspuns:

Data viitoare incearca cu 2 3:S
Ori ramai la stimularea laughing Clitului`

| olgutza_3910 a răspuns:

E posibil ca sa simti un pic de discomfort dar in acelasi timp placere, de excitat nu stiu daca din prima poti sa simti, poate daca o sa mai incerci... dar ai grija sa nu te ranesti!

Răspuns utilizator avertizat
| SexyFoxxx a răspuns:

Ai degetu prea mic...ca sa te exciti trebuie sa iti pui macar un prezervativ pe deget

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce ai gasit pe-acolo?thinking Ti-ai hranit macar curiozitatea?laughing
Nu, poti sa stai linistita, nu are nimicoh go onPoti sa iti bagi mana pan' la cot...no talking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa vin eu sa o mai ingustam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte preocupari de vacanta nu ai hm? Vai de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! Cum ai facut asa ceva? Ceva mai interesant nu ai de vb?! Mi-ai facut o scarba!