| Sara2 a întrebat:

De multe ori sunt nesuferita in fata iubitului meu, apoi stau si ma gandesc imi dau seama ca am gresit, ce as putea face sa nu mai fiu asa? ma simt f prost mereu imi impun sa nu se mai intample dar tot asa fac

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incredibil cum prietenul tau te mai suporta asa

| Crisu a răspuns:

Gandeste-te de 10 ori inainte sa spui ceva. Exerseaza-ti comportamentul pentru ca in curand o sa se sature si el.

| ELLSSA a răspuns:

Esti foarte rasfatata de familie si poate si de iubit. E bine ca totusi constientizezi asta si revii la normal.Incearca sa te controlezi un pic mai mult cand ii esti alaturi.

| dariaelena a răspuns:

Inainte sa spui ceva sau sa faci ceva, gandeste si analizeaza bine ceea ce vrei sa spui. Daca vrei poti sa te pui si in locul iubitului tau. Si incearca sa nu te mai porti asa, la un moment dat o sa se sature si el