| Ercjiaai a întrebat:

De o zi am o problema cu,, ata" penisului. E ranita si ma doare cand decalotez si cand urinez ma ustura. Cred ca e de la masturbare. E ceva grav? Pot scapa de ea fara sa merg la doctor sau sa folosesc medicamente, creme? Credeti ca se va vindeca?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se rezolva fara probleme, dar trebuie mentinuta o igiena adecvata. Eventual poti folosi Canesten unguent.

| Emilian65 a răspuns:

In cateva zile se va vindeca acea rana, dar fii atent la urmatoarele masturbari. Ia-o mai incet, sa nu produci alte rani.