| Morar_Ioana_1994 a întrebat:

De pe profilul meu vreau sa vad prietenii recenți adăugați in lista de o alta persoana.
Este posibil?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care profil ioana de Facebook?

| Sofer a răspuns:

Îți apare pe Facebook la adăugați recenți și o sa vezi dacă sunt adăugate alte persoane fără sa ști.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, cand intri de pe pc dai acolo la prietenii lui si cauti prieteni recent adaugati. Asta daca permite ca altii sa vada lista de prieteni, nu doar cei comuni.

| petitconseil a răspuns:

Da,este posibil daca persoana aia nu si-a setat sa-si vada doar ea/el prietenii.