| Comeandtellmesomething a întrebat:

De unde iti dai seama cand o fata nu mai este virgina?thinking Adica...am o colega care se poarta, cum sa va zic...ca o fetita, e amuzanta si mai glumeste, dar, nu e la fel ca celelalte fete, se pune in bratele colegilor, isi pune picioarele peste colegul de langa ea, zice in gura mare, cand are ceva nou, cum ar fi sutienul sau chilotiihee hee, uneori isi ridica bluza pana peste buric (dar mai sus nu), daca uni baieti i pun mana pe fund, sau in zona burtii sau in alte locuri, nu face nimic, in timp ce celelalte fete, urla, iti dau doua palmi laughing, sau cine stie ce laughing, dar ea nu, si doarme la prietenul sau care are aproape 18 ani, si ea numai 14, cand am deschis subiectul asta(cine mai e virgin si cine nu), a intrebat cine nu mai e virgin si un coleg a zis "tu", si ea a zis "in afara de mine", oare a zis doar in gluma?thinking, poate acum voi o sa ziceti ceva de genul "ce treaba ai tu daca ea nu mai e virgina","ce te intereseaza pe tine", dar chiar sunt curios, asa se poarta o fata care nu mai este virgina, sau cum iti dai seama? happy

Răspuns Câştigător
| gabriele_2231 a răspuns:

Buna
da sigur nu mai e virgina.adica in primul rand doarme la prietenul ei de 18 ani si e logic ca o fac, adica ce baiat de 18 ani in ziua de azi DOAR ar dormi cu prietena in pathee hee
in al doilea rand o da de gol comportamentul.este evident ca nu mai este virgina daca lasa baietii sa puna pana pe ea...
Aja se comporta o fata care nu mai este virgina la 14 anihee hee
e prea evident...winking
pa pa

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu iti poti da seama nicicum. Nu exista semne speciale. Si chiar nu e treaba ta, infraneaza-ti curiozitatea.

| Libelle a răspuns:

N-o tine prietenul ei degeaba in pat cu el, in mod siguuuur

| Razvan a răspuns:

Cum sa ma exprim eu mai diplomat si manierat?thinking
Ce te doare pe tine amice in vermis de viata ei? Ce curvele nu sunt tot oameni? Ba da.De judecat suntem toti dati dracu de experti, dar de facut ceva concret nimic
De asta natia asta de romani e asa inapoiata.Sa moara si capra vecinuluioh go on

| Hmmmm a răspuns:

Dar chiar asa.de ce te intereseaza pe tine?
o fata care isi pierde virginitatea nu are schimbari de comportament in sensul asta.asa ca ea poate sa mai fie sau nu virgina.
nu poti sa iti dai seama cat e sau nu de virgina cineva decat daca intrebi direct acea persoana sau il duci la ginecolog, sau te uiti tu la ea...

| vOdK a răspuns:

Iti dai seama daca are pasarica mai ``deformata`` decat a tawinking

Răspuns utilizator avertizat
| DelphhiN a răspuns:

Probabil ca n mai este...
ca doar dk sta cu unu d 18 ani... n cred ca n s qlkt cu el niciodata. s fim seriosi

| Nume a răspuns:

Asta e un semn ca ii plac mult baieti si ii plac cei mai indraznety dar asta nu inseamna ca nu mai e virgina si daca doarme la prietenul ei nu inseamna ca au facut sti tu ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am colege in clasa pe care Doamne fereste sa le atingi, virgine 100%, mai is cateva pe care poti sa le pipai, plus ca mai si povestesc cu noi{baietii} ca prima data o facut-o cu X sau Y, la unele fete tinere le apar si cosuri, chestia ca se pune in bratele baietilor, ii ca si cum ar cere sa o,, bip''

| Seiran a răspuns:

OMFG.
Si care-i marea chestie?
Si eu dorm la prietenul meu,si el la mine,si nu facem nimic.
Ne jucam Dj Hero,ne facem farse,radem unul de altul cum cantam, si CICA gatim [nu vrei sa stii cum arata bucataria dupa asta].
Si totusi, oamenii nu barfesc oh go on Se numeste ÎNCREDERE.

| adrian00 a răspuns:

Fata care nu mai este virgina se poate da seama dupa sani daca are sani tari este virgina daca are sani moi nu mai este virgina sa stiti si voi oameni din Romania

| adrian00 a răspuns:

Se poate da seama dupa sani daca are fata sani tari e virgina daca ai are moi nu mai e virgina sa stiti nu-i gluma daca vredeti e bine daca nu nu