| anonim_4396 a întrebat:

Daca baiatul de care imi place se poarta urat cu celelalte fete(adica el crede ca se joaca si ca glumeste dar cateodata e enervant) trebuie sa incerc sa uit de el; daca da, cum sa o fac? pls dau funda la cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| Crissa_9514 a răspuns:

Asta depinde cum se poarta si cu tinethinking Daca cu tine se poarta frumos, ce te intereseaza de celelalte?hee hee

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Pai daca filozofezi aka aberezii gandind despre acest fapt el se poarta frumos cu fetele. Se poarta cat de frumos stie, acum ca ele au alte standarde nu mai tine de el, dar la baza el se poarta frumos.

| DenisX a răspuns:

Daca el se poarta urat cu fetele nu inseamna ca se poarta urat si cu tine presupun. Daca iti place de el incearca o convorbire cu el pe tema asta sau pur si simplu uita-l daca e un porc.