| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

De unde pot comanda si eu un parfum barbatesc Calvin Klein pentru prietenul meu? dar mai ieftinache asa?:*

4 răspunsuri:
| crisxd a răspuns:

Pai daca te inseala.

| XxY_5456 a răspuns:

Mai devreme spuneai ca prietenul tau e sudor. Nu vad de ce ar folosi Calvin Klein.

| Baton a răspuns (pentru XxY_5456):

Ieftinache CK? cred ca visezi
daca vrei sa faci un cadou fa-l pe masura bugetului pe care il ai in buzunar si poti sa ii iei orice chestii ieftine caci gestul si impactl conteaza. poate el se bucura de un capac de borcan laughing nu ai de unde sa stii.
Si sa iti mai spun ceva...
facand cadouri de genul:
sapunuri, parfumuri, geluri de dus si alte chestii de genu nu lasi decat ca mesaj pentru sarbatorit ca pute si ca trebuie sa se mai spele laughing
daca interpreteaza cadourile primite asa va judecatongue

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru XxY_5456):

Pentru ca imi place mie Calvin Klein. oricum,, ce i''as putea lua de sarbatori?