| andreeaxxl a întrebat:

Care parfum miroase mai bine: Hugo boss,Calvin Klein, Channel? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta tine de gusturile ficaruia in primul rand ca sa nu mai zic ca parfumul interactioneaza cu aciditatea pielii fiecaruia (pH-ul) si mirosul natural al acesteia. De aceea, mirosul aceluiasi parfum difera de la o persoana la alta. Deci nu este indicat sa iti cumperi un parfum doar pentru ca iti place cum miroase la altcineva. Daca vrei sa stii parerile altora le poti afla dar asta nu inseamna neaparat ca astfel gasesti parfumul care te avatajeaza pe tine. De exemplu mie imi place Calvin.

7 răspunsuri:
| Mecoooo a răspuns:

Acum depinde cum au spus si altii de gusturile fiecarei persoane, insa cel mai mult mi-a placut Calvin K. ♥

| LucianStroe a răspuns:

Ce tampenie... Fiecare cu gustul lui, daca ar fi CLAR pentru toata lumea ca unul din ele e cel mai bun, celelalte de ce s-ar mai fabrica?

| ComfortablyNumb a răspuns:

Depinde, fiecare dintre cele mentionate sunt firme foarte bune. Mergi undeva intr-un magazin de cosmetice si testeaza. Nu se stie ce-ti va placea, gusturile sunt diferite de la persoana la alta.

| Violeta_Negoita_1992 a răspuns:

Toate ti.as ecomanda hugo

| BeiibiiiiLove a răspuns:

Calvin Klenin

| Neag_Vasile_1956 a răspuns:

Depinde si de ph-ul tau HUGO BOSS mi-a placut cel mai mult Calvin k un parfum cam greu, eu zic sa incerci si Giorgio Armani / Acqua Di Gio

| dandiana1904 a răspuns:

Chanel, eu folosesc Chanel mademoiselle de 3 ani si sunt la fel de incantata de el de cate ori ma dau ca si prima data happy