Întrebare recomandată | Copila2016 a întrebat:

cat costa cel mai ieftin Skateboard?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Mai bine strangi banuti si-ti iei unul bun. Adica... gandeste-te, daca e ieftin mai mult ca sigur nu o sa fii multumit de el

| Copila2016 explică (pentru Nemessys):

Ai dreptate, odata am avut unul cu moartea care tot mergea in stanga si cand ii fixam rotile nu ma mai puteam misca, mersi ai o funda de la mine.

| Nemessys a răspuns (pentru Copila2016):

Eu acum cativa ani mi-am luat unul cu roti din plastic rolling on the floor))))

7 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Poate gasesti ceva aici: http://goo.gl/u3NT3x

| Nyy2003 a răspuns:

Sunt cateva la decathlon ...gasesti acolo si bune si ieftine

| RazvyEnglezu a răspuns:

2 lei in spate la Obor.

| Havefunwithbibi a răspuns:

Unul ok si ieftin ar costa cam 100-120 lei

| Serj7308 a răspuns:

GĂSEȘTI CU 70 DE LEI, DAR MAI OK AR FI SA ÎȚI CUMPERI UNUL DE CALITATE SUPERIOARA