| Ro_Yava_1977 a întrebat:

De unde stii cand un barbat nu te mai iubeste?

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Se simte! simti o distanta si oricui ii spui problemele tale incepi cu "nu-i mai ca inainte..." si cand realizezi ca spui asta, ti-ai rasp la intrebare

| Adry05 a răspuns:

Pai, cand devine indiferent, nu-ti mai cauta prezenta, nu te mai apreciaza, te saruta sau te imbratiseaza rar si mai mult din nevoie decat din placere... Si oricum, o sa-l simti tu mai distant, dar astfel de lucruri pot fi creeate si de o perioada grea, probleme in familie sau cu prietenii, deci nu e neaparat faptul ca nu te mai iubeste. Daca apare vreunul din semnele de mai sus, eu zic sa discuti cu el, sa lamuriti problema.
Succes!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Pur si simplu, e rece cu tine.

| pitbull93 a răspuns:

Cand nu este gelos, cand este indiferent, daca vede ca te pierde si nu il intereseaza, dar cred ca cel mai sigur ii cand nu este gelos inseamna ca nu ii pasa

| blueheart a răspuns:

Cand este absent, indiferent, rece. Cand nu mai este langa tine nici fizic nici sufleteste.

| CeInteleptul a răspuns:

Atunci când nu îl mai atragi sexual și nu mai vrea să o facă cu tine!
sau ești prea disperată și îl critici mereu și vrei să facă numai ca tine că de aia ești disperată să ai tu controlul și cu ataât mai tare îl pierzi
înțelesu-mai?

| Anduuuu a răspuns:

Pai nu mai este asa de deschis cu tine.
se compoarta diferit cu tine.
nu te mai baga in seama cum te baga inainte.

| Daniel_Feraru_1996 a răspuns:

-cand te lasa in urma
-poate ca este cu altcineva
-poate voi ati avut o anumita distanta intr-un anumit timp...
-ori nu ii place cum esti la pat...(scuze daca tea deranjat)

| Ro_Yava_1977 explică:

E nepsator sad vreau doar sa stiu daca e doar nepasator ca se gandeste la altceva sau chiar nu ma mai iubeste

| 3xfemeie a răspuns (pentru Ro_Yava_1977):

La intrebarea asta nu cred ca iti poate raspunde cineva. Poate este doar procupat de ceva. Poate este rutina. Numai tu poti afla care este problema, Doar sa fi foarte atenta si sa nu tragi concluzii pripite pentru ca poti inrautati situatia.
Pentru inceput poti sa-i faci o surpriza placuta si sa vezi reactia.