| tralala a întrebat:

Care sunt argumentele ca un barbat iubeste sincer?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Te suporta big grin

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cam ezitant cuvantul asta ''argumente''. Iubirea se simte.

nony
| nony a răspuns:

. Faptul ca inca esti cu el.winking

| elena a răspuns:

Argumentele constau in modul de comportare.
Chestia cu erectia nu tine, se uita omul intr-o revista si tot "erecteaza".

HepHap
| HepHap a răspuns:

Erectia

HepHap
| HepHap a răspuns:

Tine, Elena. Tu poti sa te "iubesti" cu un barbat daca lui nu i se scoala? laughing

| albastrel a răspuns:

Nu ma refer la tine ...mai mult la mine si la toate femeile din lume...fiecare femeie are fitele ei, clipele ei de nervozitate s. a big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfiu! Asta da intrebare. tongue Cateva din argumentele ca un barbat iubeste femeia de langa el (sau din viata lui, ca poate nu stau impreuna inca unele cupluri), sunt cele ce dovedesc atentie acordata; mici surprize, bucuria exprimata in zambete sincere si imbratisari "cam" dese la vederea/revederea iubitei, macar o data pe saptamana, micul dejun intr-o zi, pranzul in alta, si cina in urmatoarea, pregatite de el, sa "imblanzeasca" amicii sa n-o devoreze din priviri (cred ca-i stanjenitor), dragostea de animale si flori (in ideea ca poate fi un tata intelegator si atent), ...Acestea mi se par mie cele mai relevante argumente, dar mai sunt destule.batting eyelashes big grin