| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiu daca o fata ii place de mine?
Mai amanuntit daca se poate.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Zuzulinaaa a răspuns:

Păi, eu sunt fată și de obicei când plac pe cineva îl stresez într-una cu mesaje, și dau anumite semne cum că-l plac. Și deja dacă văd că el nu se poartă la fel, mă retrag. Așa că dacă placi o fată și ea se dă la tine, fă același lucru, dacă nu, cu timpul o să înceapă să creadă că nu o placi deloc și se va îndepărta. fundiță? :3

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, ea o sa incerce sa te urmareasca, sa se uite cat mai mult la tine, cand te vede sa inceapa sa zambeasca, sa ii luceasca ochii.Si cand isi va face curaj, o sa vina la tine sa vorbiti

| vladut91 a răspuns:

-vorbeste cu tine
-te priveste diferit

Incearca sa vorbesti cu ea, o saluti o intrebi ce face... o sa iti dai seama singur