| AnneMariie a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand SOFT BODY TRIMMER,si nu stiu prea multe exercitii care se pot face cu aceasta,dar sa fie si bune si sa dea rezultate. Cine ma poate ajuta si pe mine cu cateva exemple,pe care poate le puteti explica mai amanuntit, daca nu sunt bune oricum, le voi descurca eu. Multumesc foarte mult. Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| SskorpyonN a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mcsteHkh-2U fa si tu la fel "fundita"?;;)